Kadra

Ewelina Bednarz

Dyrektor

Założyciel placówki, absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kiecach, na kierunku Pedagogika, specjalność Resocjalizacja i Profilaktyka społeczna.
„Odkąd pamiętam, moim celem życiowym była praca z dziećmi i młodzieżą z rodzin trudnych, problemowych. Studiując pedagogikę, uświadomiłam sobie, iż ważną rzeczą dla tych, jak i wszystkich dzieci jest umożliwienie im prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie.
Stosunkowo szybko, przekonałam się, że istotną przyczyną problemów dzieci i młodzieży, czy też niedostosowania społecznego dzieci i młodzieży, jest niewydolność wychowawcza rodziców. Życie w dzisiejszych czasach nie sprzyja rodzinie, rodzice nie mają możliwości poświęcać swoim dzieciom tyle czasu ile by chcieli i ile potrzeba, by rozwój społeczny ich pociech przebiegał prawidłowo.  W swojej pracy stawiam na sprawianie by dziecko znało swoją wartość, dzięki czemu  pewnie samodzielnie będzie miało szansę radzić sobie z przeciwnościami losu, ale również, by znało zasady funkcjonowania w grupie, by potrafiło szanować drugiego człowieka. MALUCHOWO ma  nie tylko umożliwić rodzicom powrót do pracy, lecz  ma wspomóc ich w codziennym trudzie wychowania, a jednocześnie umożliwić dzieciakom wszechstronny rozwój społeczny i intelektualny.

Otwierając Maluchowo, chciałam uszczęśliwić każdego dzieciaczka, który do nas przyjdzie, jednocześnie stworzyć miejsce, w którym będzie bezpieczny, dlatego  każdego dnia, z moją maluchową ekipą, robimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania jakie to pragnienie ze sobą niesie, dlatego „MALUCHOWO” oferuje troskliwą opiekę w rodzinnej atmosferze”.

 

Alicja Słocińska

Zastępca Dyrektora

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Górniczo – Hutniczej, na kierunku Socjologia, specjalność: Mulitmedia i kominikacja społeczna.

„Z Maluchowem jestem związana od 2014r. Uwielbiam kontakt z ludźmi, zarówno z tymi „Małymi” jak i „Dużymi”, dlatego też praca tutaj sprawia mi tak wiele radości i satysfakcji. Moją misją jest stworzenie jak najlepszego środowiska pracy, bo to gwarantuje, iż nasze placówki świadczą usługi na najwyższym poziomie”.

Barbara Bąba

Kierownik placówki na ul. Sandomierskiej

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

„W Maluchowie pracuję od początku 2016 roku. Praca z dziećmi nigdy nie jest nudna, ani monotonna. Patrzenie na Maluszki, które z dnia na dzień stają się coraz bardziej samodzielne daje ogromną satysfakcję, zaś uśmiech dziecka powoduje, że ta praca ma sens”.

 

Małgorzata Zimna

Opiekunka i logopeda w placówce na Sandomierskiej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika opiekuńczo -wychowawcza oraz pedagogika specjalność logopedia. ,”Dla mnie bardzo ważna jest komunikacja z dziećmi, dzięki której porozumiewam się werbalnie i niewerbalnie z maluszkami. Przekazują one swoje potrzeby, ale tez smutki i radości które doświadczam z nimi każdego dnia . Praca z dziećmi jest wielka pasją, co daje mnóstwo satysfakcji.”

 

Marta Bandura

Nauczyciel w grupie przedszkolnej w placówce na ul. Sandomierskiej

Absolwentka studiów licencjackiej na kierunku Pedagogika z zakresu Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Świętokrzyskiej Szkole Wyższej, w trakcie studiów magisterskich w Staropolskiej Szkole Wyższej.
„Praca z przedszkolakami daje mi wiele satysfakcji. Dokładam największych starań, by swoimi zajęciami przyczynić się do lepszego startu naszych dzieci w szkole. W procesie wychowawczym stawiam na szacunek do ludzi i umów. Kontakt z dziećmi, praca z nimi jest dla mnie ogromną pasją, dlatego wciąż zdobywam doświadczenie i wykształcenie w tym kierunku.
Mam nadzieję, że w naszej placówce wychowamy genialnych małych ludzi, dobrych i pozytywnych, którzy z pasją będą odkrywać świat i zdobywać przyjaciół.”

 

Justyna Jacek

Nauczyciel w grupie przedszkolnej w placówce na ul. Sandomierskiej

Absolwentka studiów na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, w trakcie studiów magisterskich.

„Bardzo lubię prace z dziećmi , sprawia mi ogromną radość i daje wielkie możliwości rozwoju. Jeśli moja pasja stała się praca, to nie przepracowałam ani jednego dnia”.

 

 Kamila Kawalerek

Opiekunka w grupie Maluszków w placówce na ul. Pomorskiej

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

„Praca z dziećmi od zawsze dawała mi mnóstwo radości oraz satysfakcji. Budująca jest myśl, że przyczyniam się do rozwoju małego dziecka, aby wyrosło na zadowolonego młodego człowieka, gotowego pójść dalej w świat. Staram się, żeby dzieciaczki przez zabawę nabywamy wiedzę oraz umiejętności potrzebne w dalszym rozwoju”

 

Patrycja Budzyn

Opiekunka w grupie Maluszków oraz fizjoterapeuta w placówce na ul. Pomorskiej

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku fizjoterapia, obecnie w trakcie studiów magisterskich.

 

Kinga Kaniewska

Nauczyciel języka angielskiego w obu placówkach Maluchowa oraz opiekunka w grupie Starszaków na ulicy Pomorskiej

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Filologia Angielska

 

Marta Agatowska

Opiekunka w grupie Starszaków na ulicy Pomorskiej

Absolwentka studiów magisterskich na Wszechnicy Świętokrzyskiej, na kierunku Pedagogika rodziny z socjoterapią.

 

Beata Kuś

Opiekunka w grupie żłobkowej w placówce na ul. Sandomierskiej

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza.

„Praca z dziećmi jest spełnieniem moich marzeń, odkąd tylko pamiętam zawsze chciałam pracować z maluszkami. Zabawa z dziećmi oraz opiekowanie się nimi daje mi bardzo dużą satysfakcję z tego co robię. Wystarczy jeden uśmiech dziecka i od razu dzień staje się piękniejszy.”