O nas

„Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli…”

    - Janusz Korczak

 

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK „MALUCHOWO”

 

„MALUCHOWO” DNIA 15.04.2014 ROKU ZOSTAŁO WPISANE DO REJESTRU ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH W KIELCACH POD NUMEREM 16/2014, UZYSKAWSZY POZYTYWNĄ OPINIĘ STRAŻY POŻARNEJ I SANEPIDU

Dnia 27.02.2018R. NIEPUBLICZNY PRZEDSZKOLE „KREATYWNE  MALUCHOWO” ZOSTAŁO WPISANY DO EWIDENCJI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

 

 

OFERUJEMY 34  MIEJSCA DLA DZIECIACZKÓW W WIEKU OD 8M-CY DO 2,5 LATEK W ŻŁOBKU na ulicy Pomorskiej 130

ORAZ

18  MIEJSC DLA DZIECI OD 2,5 roku w grupie żłobkowej na ulicy Sandomierskiej 161 i 18 miejsc w grupie przedszkolnej.

To miejsce, gdzie Państwa dziecko otaczane jest czułą i troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu i jest bezpieczne. Proponujemy Maluchom twórcze spędzanie czasu na:

- zajęciach manualno-plastycznych,  również z elementami grafomotoryki;

- zabawach edukacyjnych, logopedycznych;

- zajęciach umuzykalniających;

- zajęciach z języka angielskiego;

- zajęciach gimnastycznych;

- zajęciach logorytmicznych; 

- zajęciach ogólnorozwojowych Przedszkoliada;

- innych…

TROSZKĘ HISTORII :-)

Placówka powstała we wrześniu 2008 roku w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania rodziców na opiekę nad maluchami w wieku od 2 – 5 roku życia. Obecnie Maluchowo to prywatna placówka, prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat.

Dzieciaczki maja do dyspozycji ogromne pokłady cierpliwości i zamiłowania do pracy z dziećmi, Cioci Eweliny, Anety, Moniki i Kasi, a wszytko to w cichej okolicy, przy ulicy Pomorskiej 130 w Kielcach.  Dodatkowo posiadamy 100 metrowy taras do zabaw na powietrzu oraz  placyk zabaw w ogrodzie, bezpieczny z dala od zgiełku ulicy, a jednak blisko Centrum Kielc.

Oferujemy opiekę od godziny 6:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

W Maluchowie każdy dzień staramy się spędzić na kreatywnych zabawach, opartych na elementach rytmiki, zabawach plastycznych, przy jednoczesnej dbałości o higienę i naukę zdrowej rywalizacji. Podopiecznych traktujemy indywidualnie i dbamy o to by byli zadowoleni z naszej opieki.

Umożliwiamy dzieciom swobodne odkrywanie własnych możliwości i umiejętności. Stawiamy na samodzielność dzieci oraz zwracamy uwagę na stałe budowanie ich pewności siebie i świadomości umiejętności zdobywanych każdego dnia.
Każdego dnia staramy się bliżej poznawać naszych podopiecznych, uczymy się od nich determinacji i uporu w dążeniu do celu, jak również radości z odkrywania świata oraz osiągania nawet malutkich sukcesów.

„MALUCHOWO” zapewnia dzieciom:
- DARMOWE dni adaptacyjne ;
- profesjonalną opiekę opiekuńczo-pielęgnacyjną oraz wychowawczą,
- codzienny dostęp do tarasu oraz ogrodu (o ile aura pozwoli)
- indywidualne podejście do każdego dziecka.