O nas

„Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli…”

    - Janusz Korczak

 

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK „MALUCHOWO”

 

Placówka powstała we wrześniu 2008 roku w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania rodziców na opiekę nad maluchami w wieku od 2 – 5 roku życia. Obecnie Maluchowo to prywatna placówka, prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku od roku do 5 lat.

„MALUCHOWO” DNIA 15.04.2014 ROKU ZOSTAŁO WPISANE DO REJESTRU ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH W KIELCACH POD NUMEREM 16/2014, UZYSKAWSZY POZYTYWNĄ OPINIĘ STRAŻY POŻARNEJ I SANEPIDU

Dnia 27.02.2018R. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „KREATYWNE  MALUCHOWO” ZOSTAŁO WPISANE DO EWIDENCJI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

 

Oferujemy opiekę od poniedziałku do piątku od godziny 6:30 do 17.30

 

 

Maluchowo to miejsce, gdzie Państwa dziecko otaczane jest czułą i troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu i jest bezpieczne. Proponujemy Maluchom twórcze spędzanie czasu na:

- zajęciach manualno-plastycznych,  również z elementami grafomotoryki;

- zabawach edukacyjnych, logopedycznych;

- zajęciach umuzykalniających;

- zajęciach z języka angielskiego;

- zajęciach gimnastycznych;

- zajęciach logorytmicznych; 

- zajęciach ogólnorozwojowych Przedszkoliada;

- innych…

W Maluchowie każdy dzień staramy się spędzić na kreatywnych zabawach, opartych na elementach rytmiki, zabawach plastycznych, przy jednoczesnej dbałości o higienę i naukę zdrowej rywalizacji. Podopiecznych traktujemy indywidualnie i dbamy o to by byli zadowoleni z naszej opieki.

Umożliwiamy dzieciom swobodne odkrywanie własnych możliwości i umiejętności. Stawiamy na samodzielność dzieci oraz zwracamy uwagę na stałe budowanie ich pewności siebie i świadomości umiejętności zdobywanych każdego dnia.
Każdego dnia staramy się bliżej poznawać naszych podopiecznych, uczymy się od nich determinacji i uporu w dążeniu do celu, jak również radości z odkrywania świata oraz osiągania nawet malutkich sukcesów.

„MALUCHOWO” zapewnia dzieciom:
- DARMOWE dni adaptacyjne ;
- profesjonalną opiekę opiekuńczo-pielęgnacyjną oraz wychowawczą,
- codzienny dostęp do tarasu oraz ogrodu (o ile aura pozwoli)
- indywidualne podejście do każdego dziecka.