Tygodniowy rozkład dnia żłobka

Poniedziałek


      6:00-9:00      schodzenie się dzieci, czynności higieniczne, zabawy własne

      9:00-9:30      przygotowanie do II śniadania, czynności higieniczne

      9:30- 10:00    II śniadanie

      10:00-10-20   Elementy Logorytmiki

      10:20-12:30   zajęcia wg programu dydaktycznego zajęcia plastyczne, rozwijanie orientacji w schemacie ciała (somatognozja)

                            umuzykalniające, bajkoterapia, zabawy własne;

      12:30-13:00   obiadek, czynności higieniczne, przygotowanie do leżakowania

      13:00-14,15:00 (czas dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci) leżakowanie

      15:00-18:00    podwieczorek, rozchodzenie się dzieci, zabawy własne, pląsy, wyścigi.

Wtorek


 


      6:00-9:00     schodzenie się dzieci, czynności higieniczne, zabawy własne

      9:00-9:30     przygotowanie do II śniadania, czynności higieniczne

      9:30- 10:00  II śniadanie

      10:00-10-20   Zabawy Językiem Angielskim

      10:20-12:30  zajęcia wg programu dydaktycznego zajęcia plastyczne, rozwijanie orientacji w schemacie ciała (somatognozja)

                            umuzykalniające, bajkoterapia, zabawy własne;

       12:30-13:00  obiadek, czynności higieniczne, przygotowanie do leżakowania

       13:00-14,15:00 (czas dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci) leżakowanie

       15:00-18:00 podwieczorek, rozchodzenie się dzieci, zabawy własne, pląsy, wyścigi.

 

 

 

Środa



         6:00-9:00     schodzenie się dzieci, czynności higieniczne, zabawy własne

         9:00-9:30     przygotowanie do II śniadania, czynności higieniczne

         9:30- 10:00  II śniadanie

         10:00-10-20  Gimnastyka dla Smyka

         10:20-12:30 zajęcia wg programu dydaktycznego zajęcia plastyczne, rozwijanie orientacji w schemacie ciała (somatognozja)

                            umuzykalniające, bajkoterapia, zabawy własne;

         12:30-13:00 obiadek, czynności higieniczne, przygotowanie do leżakowania

         13:00-14,15:00 (czas dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci) leżakowanie

         15:00-18:00 podwieczorek, rozchodzenie się dzieci, zabawy własne, pląsy, wyścigi.

 

 

Czwartek



           6:00-9:00     schodzenie się dzieci, czynności higieniczne, zabawy własne

           9:00-9:30     przygotowanie do II śniadania, czynności higieniczne

           9:30- 10:00  II śniadanie

           10:00-10-20   Zabawy Językiem Angielskim

           10:20-12:30  zajęcia wg programu dydaktycznego zajęcia plastyczne, rozwijanie orientacji w schemacie ciała (somatognozja)

                            umuzykalniające, bajkoterapia, zabawy własne;

           12:30-13:00 obiadek, czynności higieniczne, przygotowanie do leżakowania

           13:00-14,15:00 (czas dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci) leżakowanie

           15:00-18:00 podwieczorek,  rozchodzenie się dzieci, zabawy własne, pląsy, wyścigi.


 

 

Piątek



            6:00-9:00     schodzenie się dzieci, czynności higieniczne, zabawy własne

            9:00-9:30     przygotowanie do II śniadania, czynności higieniczne

            9:30- 10:00    II śniadanie

            10:00-10-20   Rytmika

            10:20-12:30  zajęcia wg programu dydaktycznego zajęcia plastyczne, rozwijanie orientacji w schemacie ciała (somatognozja)

                            umuzykalniające, bajkoterapia, zabawy własne;

            12:30-13:00 obiadek, czynności higieniczne, przygotowanie do leżakowania

            13:00-14,15:00 (czas dostosowany do indywidualnych potrzeb dzieci) leżakowanie

            15:00-18:00  podwieczorek, rozchodzenie się dzieci, zabawy własne, pląsy, wyścigi.

Codziennie gdy aura dopisuje  w czasie 10:20-12-30 znajdujemy godzinkę na pobyt na placu zabaw  :) 

Posiłki, drzemki i zajęcia dla dzieci w najmłodszej grupie odbywają się w porach indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Maluszka.